SPONSOREN

Het Oranjefeest is een feest van en voor heel Oeken dat wordt gesteund door vele sponsoren.
Wij bedanken ook dit jaar weer de volgende sponsoren:

 

Bedrijfsnaam Adres Website / Telefoonnummer
Autobedrijf Gert Mulder  Saturnusweg 10 6971 GX Brummen  www.gertmulder.nl
Autobedrijf Hans Berkelder Zutphensestraat 136 6971 ES Brummen www.hansberkelder.nl
Autobedrijf Velthorst Trading Hazenberg 14 6971 LC Brummen www.velthorsttrading.nl
Arie Willems Klussenoord Dwarsweg 8 6971 JD Brummen www.klussenoord.nl
Bakkerij Teeselink Ambachtstraat 46 6971 BS Brummen www.bakkerijteeselink.nl
Banketbakkerij Jolink  Arnhemsestraat 4 6971 AR Brummen  www.jolinkbanket.nl
BAS bureau voor architectuur & bouwadvies Klarenbeekseweg 99 7381 BE Klarenbeek  www.bureau-bas.nl
Bas Jansen Groente en fruit Gravenstraat 2 6971 AH Brummen  Link naar Facebook pagina
Bello zalencentrum Dorpsstraat 11 6964 AA Hall www.bello.nl
Bettina Hietbrink mondhygiëne Zutphensestraat 105 6971 EJ Brummen 0575-561311
Bij de Hommel: Lunch – High tea – Feesten & partijen Hommelstraat 3 7399 RK Empe www.bijdehommel.nl
Bike Totaal Wolters (Klarenbeek/Zutphen)  Klarenbeekseweg 102 7381 BG Klarenbeek www.woltersklarenbeek.biketotaal.nl
Boomkwekerij Wilgenhof Windheuvelstraat 2a 6971 JV Voorstonden www.boomkwekerijwilgenhof.nl
Borgonjen optiek Arnhemsestraat 9a 6971 AN Brummen www.borgonjenoptiek.nl
Braakman Voorsterweg 124 6971 KC Oeken
Brands Schilderwerken : Schilderwerk -Beglazing-Glasvezelbehang-Onderhoud Nieuwe Maanderbuurtweg 18 6717 AS Ede 06-17479700
BuitenGewoon kinderopvang Voorsterweg 125 6971 KC Oeken www.buitengewoonkinderopvang.nl
Café ’t Ooievaarsnest Lochemseweg 16 7231 PD Warnsveld www.hetooievaarsnest.nl
Carmiggelt Bouwbedrijf Het Bret 17 6971 HS Brummen www.carmiggeltbouw.nl
Coming Lifestyle  Coldenhovenseweg 43 6961 EB Eerbeek  www.coming.nl
De Vale Weide bloemen en planten Dorpsstraat 21a 7391 DC Twello www.devaleweide.nl
De Vroolijke Frans Knoevenoordstraat 51 6971 LH Broek www.devroolijkefrans.nl
Dick Voskamp Groen Werk Voorsterweg 101 6971 KB Oeken Link naar Facebook pagina
Dierenpension “De Wijde Blik” t Looweg 3-5 6971 KG Oeken www.wijdeblik.nl
Drogisterij Troost Ambachtstraat 4-A 6971 BR Brummen Link naar Facebook pagina
Drukkerij van Hierden Loubergweg 1 6961 EJ Eerbeek www.vanhierden.nl
Echte Bakker ten Veen Marktplein 3 6971 AA Brummen www.bakkertenveen.nl
Fitt2Go Dorpstraat 6 6971 AB Hall www.fitt2go.nl
Hans Ruumpol Hazenberg 30 6971 LC Brummen www.ruumpol.nl
Harmonische Architectuur Hoogenberk BV Voorsterweg 139 6971 KD Voorstonden www.harmonischearchitectuur.com
Helder Belastingsadvies Molenstraat 30 6961 DT Eerbeek www.helderbelastingadvies.nl
Hillebrand Boom & Groen  Voorsterweg 108 6971KC Oeken www.hillebrandgroen.nl
Huigen Achterkamp HAscreen Hallsedijk 51 7399 RP Empe www.hascreen.nl
Hietkamp Rietdekkersbedrijf Voorsterweg 94 6971 KC Oeken www.rietdekkersbedrijfhietkamp.nl
Hissink en Zn. Mechanisatiebedrijf Buurtweg 40a 6971 KM Oeken www.hissink-oeken.nl
Hofmeijer Loonwerk en Grondverzet Enkweg 37 7383 CW Voorst www.hofmeijervoorst.nl
Hubo Brummen Zutphensestraat 164 6971 ET Brummen www.hubo.nl
Intercombi kozijnmanagement IJsselweg 19 7061 XT Terborg www.kozijnmanagement.nl
Juwelier Weltevreden Stuijvenburchstraat 153 6961 CV Eerbeek  www.juweliers.com
Kickontwerp Voorsterweg 119 6971 KC Oeken www.kickontwerp.nl
Koenders metaalwerken Poelkampstraat 40 6961 VT Eerbeek 0313-651621
Landbouw Mechanisatiebedrijf Sarink Elferink Rijksstraatweg 116 7383 AW Voorst www.sarinkelfrink.nl
Maarten Strijker klussenbedrijf Vosstraat 9 6971 KN Oeken www.maartenstrijker.nl
Marga Erich Voorsterweg 130 6971 KE Oeken www.haptonomie-boskamp.nl
Martens Caravans Mercuriusweg 32 6971 GV Brummen www.martenscaravans.nl
Nimrod hondenservice Voorsterweg 108 6971 JC Oeken www.nimrodhondenservice.nl
Ostara energy Voorsterweg 98 6971 KC Oeken www.ostara-energy.nl
ParView Interim-Management & Advies  Voorsterweg 124 6971 KC Oeken www.parview.nl
Ravenshorst Installatietechniek B.V Vulcanusweg 4 6971 GW Brummen www.ravenshorst-brummen.nl
Rijopleiding Peter Dwars De Hilde 28 6971 HB Brummen  www.peterdwars.nl
R&B Tools Techniek Verlengde Ooyerhoekseweg 20 7207BJ Zutphen www.rbtools.nl
Schildersbedrijf Bart Dijkhof Soerendse Zand Noord 29 6961 RB Eerbeek www.bartdijkhof.nl
Slagerij van Dijk Kerkstraat 1 6971 AE Brummen www.slagerijvandijkbrummen.nl
Ten Broek Brummen Voorsterweg 20 6971 GP Brummen www.tenbroekbrummen.nl
Tonny vd Beld Rietdekkersbedrijf Voorsterweg 129 6971 KC Oeken www.rietdekkertonny.nl
Van der Bijl Diervoeders Windheuvelstraat 11 6971 JV Voorstonden www.vanderbijldiervoeders.nl
Varego Elektrotechniek Ringlaan 5 6961 KJ Eerbeek www.varego.nl
Veehandel Ben Uiterweerd Elzenbosweg 10 6971 JM Brummen 06-54793132
Versspecialist Erwin Jansen  Cortenoeverseweg 139 6971 JL Brummen   Link naar Facebook pagina
Voskamp Hall Koetsen en Hapert aanhangwagens Coldenhovenseweg 92-96 6961 EG Eerbeek www.voskamphall.nl
Wijkraad Oeken – Voorstonden – Broek www.wijkraadoekenvoorstondenbroek.nl
Willy Boesveld ijs Hoevesteeg 2 6975 AE Tonden 0575-476202

 

Ook Sponsor worden?

Mocht u nog niet benaderd zijn voor sponsoring en wel willen bijdragen aan dit bijzondere evenement, kunt u mailen naar horeca@oc-oeken.nl alle bijdragen zijn van harte welkom.